منو

قوانین خرید از وب سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.

در صورت خرید غیر حضوری و ارسال کالا برای خریدار، تمامی مسئولیت حمل و تحویل کالا تا زمان تحویل گرفتن کالا توسط خریدار به عهده نواوران رخش می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق کارشناسان مجموعه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاهارسال شود

 

ساعت کاری مجموعه نواوران رخش
 
1- تمامی مشتریان از شنبه ساعت 8:30 الی 17:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12 امکان خرید و ثبت سفارش را دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام خرید وجود ندارد.
2- افراد پس از تائیدیه واریز وجه به حساب شرکت می توانند کالای خریده شده خود را پس از ثبت درخواست تحویل کالا در سامانه و پس از 3 روز کاری در ساعات اداری (9 الی 16) با حضور در دفتر مرکزی با ارائه کد رهگیری و اصل کارت ملی ، کالای خود را تحویل بگیرند.
3-اکنون و به دلیل وجود اپیدمی کویید 19 امکان ارسال کالای خریداری شده بصورت وِیژه و مطمئن نیز وجود دارد.
لذا کالای خریداری شده تنها به خود شخص یا اقوام درجه 1 که پرینت کد رهگیری را دارند و اصل کارت ملی برای مشخص شدن نسبت ایشان با خریدار و همچنین کپی کارت ملی خریدار را دارند تحویل داده می شود.
 
 
دیگر مقررات و شرايط اختصاصي عضويت
1- مشتري از امكانات فروشگاه اينترنتي بايد طبق ضوابط و مقررات سایت نواوران رخش استفاده نمايد.
2- با انصراف و اعلام كتبي مشتري به نواوران رخش و يا عدم رعايت مقررات سيستم خرید و فروش اينترنتي ، مشتري از عضويت در سيستم خارج مي‌شود و نواوران رخش مي‌تواند شناسه كاربري مشتري را غيرفعال نمايد.
3- براي هر مشتري با کدملی فقط يك حساب کاربری ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواست هاي تكراري جلوگيري خواهد نمود.
4- افراد به هنگام ثبت نام قادر خواهند بود نمونه ای از عکس پرسنلی و تصویر امضاء خود را از بخش مربوطه ارسال کرده و در اختیار شرکت قراردهد تا در زمان تحویل کالا به صورت حضوری هویت شخص را مشخص نماید.
5- نواوران رخش پس از تائیدیه واریز وجه و ارسال درخواست تحویل کالا از سوی کاربر با حضور مشتری در دفتر مرکزی به همراه اصل شناسنامه ، کارت ملی و کد رهگیری دریافتی از مجموعه ، کالاها را تحویل مشتری می دهد.
6- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و نواوران رخش از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.
7- در مواردي كه نواوران رخش بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه نواوران رخش نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی نواوران رخش می توانند نسبت به فروش و یا تحویل کالای نواوران رخش خود اقدام نمایند.
8- چنانچه مشتري بصورت غير مجاز قصد ورود به سيستم را داشته و يا بمدت 6 ماه از سيستم استفاده نكند شناسه كاربري وي توسط نواوران رخش غير فعال مي‌گردد .
9- نواوران رخش مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.
10- چنانچه مشتري شرايط و مقررات سيستم و يا ساير قوانين نواوران رخش را رعايت ننمايد نواوران رخش مي‌تواند علاوه بر موارد قانوني ، هر زمان و بدون اطلاع قبلي شناسه كاربري مشتري را غير فعال نمايد .
11- نواوران رخش هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.
12- چنانچه بين نواوران رخش و مشتـري در خصوص محتـواي اطلاعـات ارسالي و يا عمليـات انجام يافته روي آن اختلاف نظري باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري نواوران رخش و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد. (از قبیل ثبت نادرست قیمت ها، تاریخ انجام معامله و ....)
13- در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.
14- در حال حاضر، مشتري حقوقي امکان برداشت و انتقال وجه از حساب به هر نحو را ندارد.
15- درخواست خرید ، فروش و تحویل کالا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.
17- شرکت نواوران رخش متعهد است در هر شرایطی حتی در نوسانات شدید قیمت کالا حاضر به خرید طلای فروخته شده از سوی خود به مشتری می باشد.( به غیر از شرایط بند 7)